BBDSO'yla yeni yıla merhaba!

27 Aralık 2013, 20:00 Atatürk Kongre Kültür Merkezi
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Kültür Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası Yeni Yıl Konseri'nde, birbirinden güzel Valslerle, Polkalarla, doyulmaz bir müzik ziyafetine tanık olacaksınız ve 2014'ü gülümseyerek karşılayacaksınız

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, BURSA FİLARMONİ DERNEĞİ ve U.Ü.REKTÖRLÜĞÜ Katkılarıyla , Ankara Devlet Opera ve Balesi Şefi Bujor Hoinic yönetiminde, Mezzo Soprano Zeynep Halvaşi'nin solist olarak katılımıyla , 27 Aralık 2013 PERŞEMBE AKŞAMI AKKM MERİNOS, 27 Aralık 2013 CUMA AKŞAMI U.Ü.PROF.DR.METE CENGİZ KÜLTÜR MERKEZİ'NDE SAAT 20.00'DE gerçekleşecek, hafızalarınızdan silinmeyecek ve adeta bir şölen havasında geçecek YENİ YIL konserlerimizi kaçırmamanızı öneriyoruz.Gelin 2014'ü içinizi ısıtacak, büyük umutlarla dolduracak keyifli bir konserle karşılayalım!

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü, Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası 2013 - 2014 sezon bildirisi ektedir.
 Her hafta Perşembe günü olan konserlerimizin basın tanıtım toplantısı geçen sezon olduğu gibi Salı günleri Saat 11.30- 12.30  prova arasında yapılacaktır.

Bu tanıtımlarda o hafta gelen konuk şef, sanatçı ile canlı röportaj fırsatı bulabileceğiniz gibi aynı zamanda her hafta Filarmoni Derneği Yönetim Kurulu üyelerinden birisi de sizlere eşlik edecektir. 

Canlı provada daha kolay fotoğraf çekme imkânı ve değişik röportajlar yapma fırsatı bulunacaktır. Böylece değerli Bursalı sanat severler de Perşembe konserleri hakkında daha
önceden bilgi sahibi olacaklardır.

Salı günü saat 11.30 da AKKM-Merinos da sizleri senfonide canlı röportajlara bekliyoruz.