Baob Lunch Dinner Bistro yeni yıla hazır

31 Aralık 2013 Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) Yerleşkesi
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Haziran ayında "Mutlulukların Buluştuğu Yer" adı ile Bursa'ya merhaba diyen; konsepti,tarzı,menüleri ve canlı sahne performansları ile kısa sürede Bursalıların müdavimi olduğu Baob Luch Diner Bistro yeni yıl içinde dolu dolu bir program ile misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Baob Lunch Diner Bistro da program saat 20:00'de 2013'ün son kokteyli ile başlıyor.Kokteylin hemen ardından yeni yıl için hazırlanan özel menüleri ile misafirlerine unutulmaz lezzetler yaşatmaya hazırlanan mekan gala yemeği ile yeni yılın taçlandırıyor.Menüde usta chef Haluk Dedeoğlu imzalı özel tatlar göze çarpıyor.Deniz mahsullü ara sıcaklardan, yılbaşının vazgeçilmez lezzeti kestanenin aroması ile bütünleşmiş dana file sarmaya kadar kendinizi şımartacağınız ürünler mevcut.

Gala yemeği başlangıcında sahnede Büşra Güler ve akustik modern 80'lerden günümüze "aşk resmi geçidi" programı ile misafirlere eşlik edecek.Hemen arkasından sahneyi Folketnicha Music Band alıyor ve İspanya'dan Abaza'ya ,Türkiye'den Avrupa'ya "Müzik Devr-i Alem"ile eğlenceyi doruklara çıkaracak.Yeni yılın ilk dakikalarında Dans Evi" Las Estallas" ile salsa show tüm izleyenleri büyüleyecek.

Eğlencenin ve lezzetin en özellerini yaşayacağınız yılbaşı programında gece; kış bahçesinde ki mangal başında sucuk ekmek ve sıcak şarap keyfi ile sonlanacak. Unutulmaz bir gece için sizlerde mutlulukların buluştuğu yere davetlisiniz.
 

Fiyat: 250 TL

Rezervasyon ve bilgi için 0532 138 44 66