Ayna Bursa Konseri

14 Şubat 2019, 21:30
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
14 Şubat Özel

  Türkiye'nin en sevilen rock gruplarından birisi olan AYNA 2019 yılına hızlı başladı. Yurt dışında Justin Bieber, Selena Gomez, Katty Peri, Britney Spears, Hillary Duff gibi ünlü gruplarla çalışan Altan Nuh'un organize ettiği konserler 11 Ocak'ta İzmir'de başladı. Müzikseverler AYNA grubunun sevilen parçalarını ve yeni şarkılarını canlı performansla dinleme şansı bulacaklar.

Türkiye'nin en sevilen rock gruplarından birisi olan AYNA 2019 konserlerine İzmir'den başladi. 11 Ocak Cuma Bornova 6:45Kk performance hall'da sahne alan olan AYNA grubu daha sonra Ankara, Çanakkale, Bursa, Sakarya, Adana ,Afyon,Hatay, Antalya,Gaziantep,konserleri ile programına devam edecek.
Konserlerin organizasyonun çok değerli bir genç tarafından yapıldığını anlatan Erhan Güleryüz, yıllarca ABD'de önde gelen sanatçı ve gruplar için menejerlik yaptığını ve Türkiye'ye dönmesinin kendileri için sevindirici olduğunu söyledi. Güleryüz, sürekli beyin göçünün konuşulduğu Türkiye'de ülkesine dönmeyi tercih eden Altan Nuh gibi değerli gençlerle gurur duyduğunu söyledi.
  ABD'den AYNA Grubu için geri döndüğünü söyleyen Altan Nuh, oradaki kariyeri boyunca 4 yıl süreyle Avril Lavinge'in asistanlığını ve 5 yıl da menejerliğini yaptığını, Hedley grubunu kurduğunu belirtti. Nuh ayrıca Justin Bieber, Selena Gomez, Katty Peri, Britney Spears ve Hillary Duff gibi ünlü sanatçıların tour menejerliğini yaptığını belirtti.

Bilet fiyatları: 

Ayakta Ön Satış : 40 TL
Kapı : 50 TL
Oturmalı balkon
Ön Satış : 55 TL
Kapı : 65 TL

Kapı açılış : 20.30
Bilgi ve Rezervasyon : 05327725878