6. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri

24 Mart 2014 - 15 Nisan 2014
İzleyici Kitlesi

Genel izleyici kitlesi

  • Etkinlik Detayları
Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) "VI. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri" yarışması müracatları başlıyor..

Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) yılın en başarılı ekonomi haberlerini çeşitli dallarda ödüllendirmek için her yıl düzenlediği "Ekonomi Basını Başarı Ödülleri" yarışmasının müracaatları başladı.

EGD açıklamasına göre, Vodafone Türkiye'nin ana sponsorluğunda, İstanbul Ticaret Odası'nın desteğiyle düzenlenecek yarışmaya başvurular PDF formatında "ekonomiodulleri@gmail.com" e-mail adresine gönderilecek. Müracaatlar 15 Nisan'a kadar devam edecek.

"6. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri", Ekonomi Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu'nun her yıl için belirlediği alanlarda, başarıyı  teşvik etmek ve başarıları ödüllendirmek amacıyla düzenleniyor.

2013 Mart ve 2014 Mart sonu  olarak 1 yıl için ödül verilecek başlıklar, "En iyi haber", "Söyleşi-röportaj", "En iyi araştırma haberi", "En iyi köşe yazarı", "En iyi Ekonomi Programı  (Radyo, TV)", "Grafik-tasarım", "Yerel basın ödülü" ve "Juri özel ödülü" olarak belirlendi.

Yarışmaya katılacak basın mensupları detaylı bilgiye "www.ekonomigazetecileri.org" sitesinden ulaşabilecek. 15 Nisan 2014 tarihine kadar başvuruların yapılacağı yarışmanın ayrıntıları ödül şartnamesinde bulunmaktadır. . TV, Radyo dallarında aday olacak çalışmaların 1 adet CD'lerini dernek merkezine elden, posta ile veya e-maille gönderebilirler.  6. Ekonomi Basını Başarı Ödülleri Vodafone Türkiye'nin ana sponsorluğunda, İstanbul Ticaret Odası'nın desteğiyle düzenleniyor.

 Yarışma için müracat E-mail: ekonomiodulleri@gmail.com